У Росії з'явилася секта, яка поклоняється Путіну як апостолу Христа

Секта, в якій поклоняються прем'єр-міністру Росії Володимиру Путіну, замість псалмів співає "Пусть всегда будет солнце".

Під Нижнім Новгородом у Росії з'явилася нова релігійна секта, в якій поклоняються російському прем'єр-міністру Володимиру Путіну.

Секта базується у селі Велика Єльня. Очолює її матінка Фотінія - колишня ув'язнена, яка колись працювала на місцевій залізниці. Вона вчить, що Путін в минулому "втіленні" був апостолом Павлом і зараз ще із сімома переродженими апостолами б'ється з сімома антихристами.

"За Біблією, апостол Павло був спочатку воєначальником. Путін під час своєї служби в КДБ теж займався не зовсім праведними справами. А коли став президентом, на нього зійшов Святий дух, і він, як і апостол, почав мудро керувати своєю паствою", - розповіла засновниця секти журналістам.

Фотінія запевняє, що знає російського прем'єра з того часу, як він нібито був князем Володимиром, а вона - княгинею Ольгою.

В іконостасі громади є портрет Путіна.

Під час "служб" адепти секти співають замість псалмів радянський хіт "Пусть всегда будет солнце", а проповіді слухають, сидячи на килимках.

Скільки людей нараховується у секті, не повідомляється. "Народ до неї ломиться. Зараз ще трохи менше стало, а раніше, бувало, вся дорога заставлена ​​машинами - всі іномарки, та з номерами з різних регіонів", - розповіла місцева мешканка.

"Нам відомо про існування такої секти. Ми отримували скарги від місцевих мешканців. Але зробити ми нічого не можемо. Для цього потрібні факти протиправної діяльності даної обителі. А таких у нас немає", - заявила представник адміністрації району Світлана Мєдвєдєва.

Зі свого боку, прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков сказав, що вперше чує про існування такої релігійної групи.

"Імпонує висока оцінка того, що зробив прем'єр-міністр. Але хочеться згадати одну з головних заповідей: "Не створи собі кумира". Зустрічаючись з проявами поклоніння - посвячення віршів, картин та іншого, Володимир Путін, наскільки я міг спостерігати, реагує досить стримано. Прем'єр-міністр і сам не раз про це говорив", - заявив Пєсков.

Читайте також:

У московському храмі моляться на ікону зі Сталіним

У Росії 10-річні діти вийшли підтримати Путіна: він розумніший, ніж Мєдвєдєв

У московському клубі таки відбулася скандальна вечірка "Putin Party"

Володимир Путін зіграв на роялі та заспівав англійською

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: