У Росії з'явиться народний автомобіль "Мішка"

Про плани створення нового російського авто розповів дванадцятий чемпіон світу з шахів Анатолій Карпов. Зараз в його активі кілька проектів, які не пов'язані із шахами.

За деякими даними, в Росії може з'явитися ще один "народний" автомобіль з дуже російським ім'ям "Мішка". Про плани створення нового російського авто розповів дванадцятий чемпіон світу з шахів Анатолій Карпов, пише АвтоТСН.ua.

Планується, що "Мішка" буде значно дешевше  "Ё-мобіля".

За словами гросмейстера, зараз в його активі кілька проектів, які не пов'язані із шахами. Одним з таких є проект створення бюджетного російського автомобіля, який був би доступний навіть тим, хто вважає дорогою "Ладу".

"Хочеться реалізувати бізнес-проект, він пов'язаний з народним автомобілем. Його вже зараз можна робити", - розповів Карпов в інтерв'ю виданню "Діловий Петербург". За даними видання, мова йде про автомобіль "Мішка", який планується збирати на ВАТ "Мішка-Тула-Москва", одним із засновників якого є Карпов.

Автомобіль-Мішка1
АвтоТСН.ua
Автомобіль "Мішка"
"Ё-мобіль" буде коштувати багато. Ми стоїмо не в тій ціновій ніші, наш автомобіль ми зможемо продавати нижче 200 тис. рублів (близько 7 тис. доларів), тобто це в два рази дешевше "Ё-мобіля", це машина для не дуже міцного середнього класу. Потім у нас є розробка для інвалідів. На сьогоднішній день ні в країнах СНД, ні в країнах східної Європи не виробляють спеціальних автомобілів для інвалідів. Хоча б по соціальній програмі, думаю, уряд міг би розглянути питання, наприклад, кредитування. Нам не треба ніяких субсидій виділяти, як це робить держава за іншими напрямами автомобільної промисловості. У нас просто не вистачає оборотних коштів для старту", - поділився Карпов подробицями про проект.

За словами гросмейстера, дозвіл на випуск перших промислових партій автомобіля вже отримано. Для того щоб отримати документ, машина повинна пройти 19 тестів, а "чисельність" першої партії становить до 150 примірників. Наступний дозвіл дається тільки після успішних краш-тестів і діє вже на виробництво 10 тисяч машин або на один рік. Далі знову потрібно підтвердити якість машин. Після чого можна робити необмежену кількість автомобілів.

Сам Карпов бере участь у проекті "і як інвестор, і як співвласник, і як автор розробок, патентів". За словами співрозмовника видання, автомобіль може розвивати швидкість до 170 км / год і перевозити вантажі до 400 кг. За габаритами "Мішка" вписується в клас "Оки", додав гросмейстер.

Читайте також:

Путін поїхав до Мєдвєдєва на "Ё-мобілі", але зауважив: "Назва, звичайно..."

У Москві презентували Ё-мобіль - він завівся з третього разу і не поїхав

Путін розігнав болід "Формули-1" до 240 км/год

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: