У Росії з’явиться новий політичний рух, що підтримає Мєдвєдєва

Рух буде саме пропрезидентським, і назву свою - "Росія, вперед!" - запозичить з назви написаної рік тому статті Дмитра Мєдвєдєва про російські проблеми.

У Росії з'явиться громадський пропрезидентських рух "за прискорену модернізацію країни". Про новий рух стало відомо зі слів голови його оргомітету Геннадія Гудкова.

Гудков - заступник голови комітету Держдуми з безпеки від фракції "Справедлива Росія". З його пояснень стало зрозуміло, що рух буде саме пропрезидентським, і назву свою - "Росія, вперед!" - запозичить з назви написаної рік тому статті Дмитра Мєдвєдєва про російські проблеми.

"Хочу нагадати, що в минулому році президент Дмитро Мєдвєдєв у своїй програмній статті "Росія, вперед!" звернулася до всіх росіян з закликом підтримати програму прискореної модернізації країни, взяти участь в обговоренні головних проблем і висловити свої пропозиції", - сказав Гудков.

Крім "Справедливої Росії", у новий рух можуть увійти представники "Яблука", КПРФ, ЛДПР, і навіть частина єдиноросів.

"Всякій тварі по парі, в хорошому сенсі цього слова", - говорить сам Гудков.

Про партійну приналежність майбутніх учасників руху не питають, тільки просять підписати маніфест. У цьому документі висловлюється підтримка модернізаційного курсу президента РФ Дмитра Мєдвєдєва, а також містяться заклики до проведення модернізації через модернізацію політичних інститутів, реальну боротьбу з корупцією і т.д.

"Ми створюємо такий модернізаційний фронт, який об'єднує людей, зацікавлених у прискоренні перетворень. Наша влада сама не будуть цим займатися", - зазначив Гудков.

Нагадаємо, 10 грудня 2007 року лідери чотирьох партій - "Справедливої Росії", "Єдиної Росії", Аграрної партії та "Громадянської сили" прийшли на зустріч до тодішнього президента РФ Володимира Путіна. На зустрічі також був присутній спікер Держдуми Борис Гризлов.

Партійні лідери запропонували Путіну в якості наступника Дмитра Мєдвєдєва - першого серед двох перших віце-прем'єрів Росії, молодого юриста з негучним голосом і м'якими манерами.

Читайте також:

Росія до 2030 року втратить статус світової держави

Мєдвєдєв визнав парламентську демократію неприйнятною для Росії

Західні журналісти побачили, як Путін кришує Мєдвєдєва

Медвєдєва звинуватили в спробі перетворити Росію в концтабір

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: