У Росії з'явиться військова поліція

У Збройних силах Росії вирішили запровадити інститут військової поліції, такий як діє в США та Україні.

У структурі Збройних сил Росії планується створити інститут військової поліції, повідомило джерело в російському військовому відомстві.

"Структури військової поліції почнуть формуватися в армії і на флоті в 2010 році, їх чисельність становитиме близько 5 тисяч людей", - повідомив представник Міноборони РФ.

За його словами, поліція організовується "для зміцнення законності і правопорядку у військах".

Органи військової поліції, як очікується, матимуть вертикальну організаційно-штатну структуру – від окремої частини (бригади) до військового округу (флоту) – і підкорятимуться першому заступникові міністра оборони.

Для вирішення організаційних питань, пов'язаних з підбором кадрів для нової структури, з 1 грудня 2009 року в Головному управлінні бойової підготовки і служби військ буде створено відділ військової поліції.

"Цей відділ займатиметься також розробкою функціональних обов'язків структур військової поліції, опрацюванням пропозицій з вдосконалення нормативно-правових документів тощо", - відзначило джерело.

На сьогодні військова поліція діє більш ніж в 40 арміях світу, зокрема в США, Німеччині, Франції, Великобританії, Китаї. На пострадянському просторі інститут військової поліції існує в Збройних силах України, Казахстану, Вірменії, Азербайджану, Грузії, а також в арміях прибалтійських держав.

Читайте також:

Майор-правдолюб Димовський таємно пробрався до Москви на День міліції

Саакашвілі переселив поліцію Грузії в прозору скляну будівлю

Мєдвєдєв розповів, коли Росія використає армію за кордоном

Нова військова доктрина Росії дозволяє превентивний ядерний удар

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: