У Росії з'явився восьмий федеральний округ – Північно-Кавказький

Дмитро Мєдвєдєв створив у Росії новий округ для покращення економічної ситуації на неспокійному Північному Кавказі.

Олександр Хлопонін
Олександр Хлопонін нестиме особисту відповідальність за ситуацію на Північному Кавказі
Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв підписав указ про створення у федерації нового округу – Північно-Кавказького.

До складу восьмого округу, центром якого буде місто П'ятигорськ, увійдуть Дагестан, Інгушетія, Кабардино-Балкарія, Карачаєво-Черкесія, Північна Осетія, Чечня і Ставропольський край.

Постпредом президента в цьому окрузі і, одночасно, віце-прем'єром уряду призначений Олександр Хлопонін, який досі очолював Краснодарський край.

На зустрічі з Хлопоніним у вівторок Дмитро Мєдвєдєв назвав "унікальною" ситуацію, коли одна особа є і заступником голови уряду Росії, і повноважним представником президента. До речі, задля цього призначення російським депутатам доведеться переписати федеральний закон про уряд.

Про необхідність введення посади відповідального за положення в неспокійному Північно-Кавказькому регіоні з широкими повноваженнями Мєдвєдєв вперше заявив під час свого звернення до Федеральних зборів в листопаді 2009 року.

Тоді він назвав ситуацію на Північному Кавказі найбільш серйозною внутрішньополітичною проблемою, витоки якої лежать, перш за все, "в економічній відсталості".

У бесіді з Хлопоніним Мєдвєдєв зробив акцент на досвіді колишнього красноярського губернатора у вирішенні соціально-економічних проблем краю.

"Це саме те, що зараз украй необхідно Північному Кавказу", - пояснив глава федерації.

Він додав, що за останні роки влада навчилася "боротися з бандитами", але поки що "дуже важко йдуть економічні проекти, звідси масове безробіття, злочинність на економічному ґрунті, хабарництво".

Читайте також:

Горбачев и Медведев – кого вспомнят потомки?..

Після наказу Мєдвєдєва в Дагестані ліквідували двох лідерів бойовиків

МВС Росії: Грузія готує у військових таборах терористів

Російський дезертир розповів про озброєння в Південній Осетії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: