Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії за ім'я Сталіна нагороджують безкоштовною піцою

Акцію з промокодом улаштувала одна з піцерій.

У Росії мережа піцерій "Папа Джонс" обрала ім'я кривавого радянського диктатора для акції з роздачі безкоштовної піци. У разі введення промокоду "Йосип Сталін" клієнт отримував право на гавайську піцу або пепероні.

Керівництво закладу харчування пояснило, що акція не пов'язана з політикою або оцінки історичних подій. За словами менеджменту, йшлося лише про назву одного з танків у грі World of Tanks, а задум був пов'язаний із популяризацією цієї гри.

Однак реакція у соцмережах на витівку керівників піцерій була неоднозначною. Дехто знайшов у ситуації привід для жарту, однак більшість людей піддали акцію різкій критиці.

Після того, як сторінка мережі піцерій наповнилася негативними відгуками, представники закладу харчування принесли вибачення за реакцію, яку акція викликала у користувачів інтернету.

Культ диктатора останнім часом набуває в Росії все більшого поширення. Так, місяць тому у Пензі відкрили сталінський центр для "оздоровлення культури". У планах центру - заклеїти портретами Сталіна місцеві автобуси, проводити екскурсії зразками сталінської архітектури і навіть видавати сталінські премії. 

Трохи раніше у республіці Марій Ел встановили величезний пам'ятник СталінуТриметрова фігура у повний зріст встановлена на території сільськогосподарського кооперативу у селищі Шелангер. 

А днями стало відомо, що на "Мосфільмі" розпочалися зйомки стрічки зі скандальним Депардьє в ролі Сталіна.

Як наслідок, усе більше росіян схвалюють жорстку політику Сталіна. Як свідчать останні результати опитування "Левада-Центру", третина росіян вважає, що "які б помилки влади не приписувалися Сталіну, найважливіше, що під його керівництвом наш народ вийшов переможцем у Великій Вітчизняній Війні". Лише кожен п'ятий (21%) вважає Сталіна "жорстоким, нелюдським тираном, винним у знищенні мільйонів невинних людей", тоді як в 2007 році так думали 29%. Результати опитуванні були оприлюднені в січні 2016 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції