У Росії за участь у мітингах пропонують саджати

Голова УВС Москви вважає, що штраф для мітингувальників - дуже легке покарання, і згадав досвід Франції, де за участь у несанкціонованих мітингах саджають у тюрму на три роки.

У Росії слід посилити відповідальність за участь у несанкціонованих мітингах, впевнений глава ГУВС Москви Володимир Колокольцев.

Колокольцев відзначив, що штраф у 500 рублів,який накладається на затриманих учасників мітингів, непорівнянний з тими проблемами, з якими стикаються мешканці та гості Москви під час проведень акція протесту.

Колокольцев запропонував використовувати досвід європейських країн і посилювати покарання за подібні акції.

"Якщо у Франції - до трьох років позбавлення волі, то як ми можемо реагувати, одними методами переконання?", - сказав Колокольцев.

При цьому начальник московського ГУВС схвалює ідею нашити на форму міліціонерів бейджики із зазначенням особистого номера, щоб у разі порушення ним закону, було простіше пред'явити йому претензії.

"Але якщо ми вимагаємо суворого дотримання закону від міліції, з такою ж вимогою потрібно підходити до себе", - сказав він.

Зазначимо, що російська опозиція 31 числа кожного місяця, де є ця дата, проводить акції на захист 31-ї статті Конституції РФ, в якій йдеться про право проводити збори, мітинги і демонстрації.

31 серпня у Москві та Санкт-Петербурзі пройшли несанкціоновані владою мітинг, тому міліція жорстоко розігнала мітингувальників. У Москві на Тріумфальній площі в результаті були заарештовані близько 70 учасників акції "Стратегії 31", серед яких і організатори "Маршу незгодних".

У Санкт-Петербурзі були затримані 90 опозиціонерів. Акції на підтримку 31-ї статті Конституції пройшли також в Єкатеринбурзі, Томську, Краснодарі.

Читайте також:

Путін дотримав слова: російських опозиціонерів "отоварили дубиною" як ніколи

Борис Березовський організував у Лондоні мітинг на захист російської опозиції

Акції російських опозиціонерів: майже дві сотні затриманих

Євродепутати критикують російську владу за жорстокість до опозиціонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: