Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії заблокували ресурси Google

Проблеми з доступом до пошти, самого пошуковика та інших сервісів виникли вночі у жителів щонайменше п'яти великих міст.

Користувачі інтернету в Росії повідомили про проблеми з доступом до сайту Google. Після опівночі 22 квітня вони не змогли зайти на основну сторінку пошукової системи.

При цьому користувачі зазначають, що не можуть увійти не лише на сайт пошукової системи, але також на пошту Google і пов'язані з ним ресурси, пише РБК.

Збій підтверджують також моніторингові сайти. Так, за даними сайту downdetector.com, основні проблеми виникли в Москві, Санкт-Петербурзі, Казані, Іжевську і Красноярську.

Гендиректор провайдера Diphost Філіп Кулин на своїй сторінці в Facebook повідомив про блокування цілої низки IP-адрес Google.

Офіційних коментарів Роскомнадзору про те, чи блокувало відомство ці IP-адреси, поки не надходило.

Нагадаємо, що 13 квітня Таганський суд Москви ухвалив рішення заблокувати месенджер Telegram на території Росії за відмову передати ФСБ ключі шифрування від листування користувачів.

16 квітня російські провайдери почали блокувати месенджер Telegram на території Росії.

В рамках обмеження доступу до Telegram відомством було заблоковано понад 15 мільйонів IP-адрес, через які жителі Росії могли користуватися месенджером. Зокрема, був закритий доступ майже до половини IP-адрес сервісу Amazon.

При цьому засновник і власник компанії Telegram Павло Дуров на своїй сторінці в Instagram заявив, що сервіс "залишається доступним для більшості жителів Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції