У Росії заборонили феєрверки в громадських місцях

Постановою уряду в Росії заборонена піротехніка під час мітингів, на стадіонах, у приміщеннях, поблизу кладовищ, національних парків і газогонів.

У Росії заборонили використовувати піротехніку в приміщеннях та громадських місцях, де збирається багато людей (зокрема, під час мітингів та на стадіонах).

Відповідну постанову уряду підписав прем'єр-міністр Володимир Путін. Документом затверджено вимоги пожежної безпеки під час поширення і використання піротехнічних виробів.

Посилені вимоги і до роздрібного продажу петард і феєрверків. Вони мають продаватися тільки на останніх поверхах будівель та бути обладнаними спеціальними вітринами, щоб покупець не мав до них прямого доступу. Також російська влада вирішили обмежити обсяги піротехніки, яка буде продаватися.

Раніше на засіданні президії уряду РФ глава МНС Сергій Шойгу повідомив, що використання піротехніки буде заборонено на дахах, балконах і лоджіях, а також на сценічних, спортивних майданчиках та інших спортивних спорудах.

Під забороною використання піротехніки поблизу особливо цінних об'єктів культурної спадщини, на територіях біля пам'ятників історії і культури, а також кладовищах, заповідниках, національних парків. Крім того, заборонено запускати салюти поблизу вибухонебезпечних об'єктів, газогонів та нафтопроводів.

Постанова уряду пов'язана з нещодавньою трагедією у Пермі, коли під час пожежі в нічному клубі "Хромая лошадь" загинули 150 людей. Пожежа виникла від іскри феєрверку, який запустили просто в клубі, не дотримуючись жодних правил пожежної безпеки.

Читайте також:

У масштабній пожежі в Пермі загинув українець

Хроніка найбільших пожеж у нічних клубах: 1999-2009 роки

В Росії оголошено жалобу за жертвами пермської трагедії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: