У Росії заборонили Mein Kampf Гітлера

Генпрокуратура РФ вирішила внести Mein Kampf Гітлера в списку екстремістських книг.

Сумно відома книга Адольфа Гітлера Mein Kampf ("Моя боротьба") визнана екстремістською літературою за позовом прокуратури. Як повідомили в Генпрокуратурі РФ, "твір лідера націонал-соціалістичної робітничої партії Німеччини, головного німецько-фашистського військового злочинця" Адольфа Гітлера буде внесено до Федерального списку екстремістських матеріалів після вступу в законну силу відповідного рішення суду.

До цих пір автобіографія Гітлера офіційно не вважалася екстремістської, її можна було знайти у вільному доступі на деяких інтернет-ресурсах. Крім того, твори фюрера напівлегальним чином реалізовувалося продавцями книжкової продукції.

Лише тепер Генпрокуратура РФ прийшла до висновку, що книга "містить виклад ідей Гітлера, які виправдовують дискримінацію та знищення облич так званих неарійських рас".

За дорученням прокуратури Башкирії районна прокуратура Уфи провела перевірку виконання законодавства про протидію екстремістської діяльності, в ході якої підтвердився факт вільного розповсюдження книги Mein Kampf. Кіровський районний суд Уфи погодився з позицією прокуратури і визнав книгу Гітлера Mein Kampf екстремістською.

Як повідомила Генпрокуратура, відповідно до статті 1 Закону України "Про протидію екстремістської діяльності" віднесення документів до праць керівників НСДАП є підставою автоматичного визнання їх екстремістськими матеріалами і не потребує додаткової аргументації та проведення експертизи.

Читайте також:

У Пакистані та Індії відродили культ Гітлера

В Україні заборонили книги Гітлера та Істархова

Єврейська община Німеччини попросила перевидати Mein Kampf Гітлера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: