У Росії заборонили протестувати тим, кого вже затримували на мітингах

Держдума посилила правила проведення мітингів. Відтепер особам, які піддавалися адміністративному покаранню, заборонено приймати участь в акціях.

Держдума РФ прийняла одразу в другому й третьому читаннях поправки до закону про збори, що забороняють організовувати мітинги тим, хто піддався адміністративному покаранню.

Автори законопроекту - представники фракції "Єдина Росія", ЛДПР і "Справедлива Росія".

Вони пропонують упорядкувати норми, що регламентують проведення публічних заходів на об'єктах транспортної інфраструктури, у тому числі з використанням транспортних засобів.

Пропонується включити в перелік публічних заходів акції з використанням транспортних засобів, про що їхні організатори повинні заздалегідь повідомляти відповідні органи влади.

Установлюється також, що повідомлення про проведення пікетування групою осіб має бути подане не пізніше, ніж за три дні до дати проведення заходу.

У тому ж випадку, якщо ці три дні збігаються з вихідними або неробочими святковими днями, таке повідомлення має подаватися за чотири дні до дати проведення акції (у цей час - не пізніше трьох календарних днів).

Визначається, що організаторами публічних заходів не можуть бути особи, які на момент подачі повідомлення вважаються підданими адміністративному стягненню за порушення встановленого порядку організації проведення масових акцій.

Як відомо, московська влада вже кілька років не дає згоду на проведення акцій опозиції, присвячених 31 статті конституції. Однак представники опозиції все одно проводять на Тріумфальній площі свої акції.

Як правило, це закінчується масовими затриманнями активістів і стягненням штрафів за адміністративні порушення.

Читайте також:

Опозиції заборонили мітинги, щоб не псувати імідж України перед Путіним

Російській опозиції дозволили мітинги за умови обмеження кількості мітингуючих

Нова влада Москви дозволила опозиції мітингувати

У Росії за участь у мітингах пропонують саджати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: