У Росії заборонили відкривати пункти обміну валют

До 1 жовтня всі російські банки зобов'язані ліквідувати або переформатувати свої пункти обміну валют.

З 10 травня російським банкам заборонили відкривати нові пункти обміну валют, а діючі "обмінники" до 1 жовтня мають або закрити, або перетворити на інші внутрішні структурні підрозділи.

Відповідну інструкцію опублікував Центробанк Росії 30 квітня, і через 10 днів вона, згідно з російським законодавством, набула чинності.

Центробанк РФ оголосив війну "обмінникам" ще наприкінці 2009 року. У ЦБ пояснили, що щодня одержують величезну кількість скарг, пов'язаних з недобросовісною роботою пунктів обміну валют, причому насамперед у Москві, оскільки в регіонах в більшості випадків такого роду операції проводяться виключно в межах банківського офісу. У Москві ж безліч обмінних пунктів працює під вивіскою того чи іншого банку, а насправді вони цим банкам не належать, тобто працюють за договором з кредитними організаціями.

Масштаби скорочення кількості "обмінників" за перші два місяці поточного року в Росії можна зіставити з підсумками всього другого півріччя минулого року: за той період кількість "обмінників" скоротилася з 898 до 709.

Читайте також:

Москва розраховує "інтегрувати" економіки Росії та України

Експерти: через 20 років Росія стане найпотужнішою економікою Європи

На світових ринках паніка: курс євро обвалився до рекордного мінімуму

Дружина Путіна за 2009 рік заробила 20 доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: