У Росії заборонять пінопласт через пожежу в "Хромой лошади"

У Росії в деяких регіонах вже почали забороняти використання пінопласту в якості будівельного матеріалу після пожежі в "Хромой лошаді", де розпечений пінопласт капав на людей зі стелі як напалм.

Російські хіміки можуть втратити ринок пінопласту, який зараз в Росії використовується як будматеріал.

Через пожежу в Пермському клубі "Хромая лошадь" в Росії може бути введено заборону на використання в Росії пінополістиролу (пінопласту).

Подібну заборону вже вводять в деяких регіонах і містах Росії. Так, влада Оренбурга вже прийняла рішення про заборону на використання пінопласту, причому збираються відкликати матеріал з узгоджених раніше будівельних проектів.

Втім, закон про заборону використання пінопласту в столиці поки що не прийнято. У Москві представники МНС обіцяли вирішити питання з використанням матеріалів з пінополістиролу в 2010 році. При цьому представник відомства порівняв ефект горіння пінопласту з аналогічним ефектом напалму.

Асоціація виробників і постачальників пінополістиролу в грудні 2009 року направила запит до слідчого комітету прокуратури з проханням оцінити достовірність інформації про цей матеріал як причини пожежі, однак відповіді поки не отримала. Обсяг ринку будівельних матеріалів з пінопласту оцінюється в 6,5 мільярда рублів.

Пожежа у клубі в Пермі сталася під час вечірки на честь восьмиліття клубу. Причиною займання став запуск феєрверку – від іскри загорілася солом'яна підвісна стеля.

Після початку пожежі на виході з клубу виникла тиснява. Відвідувачі, відрізані від виходу, намагалися вибратися через вікна, але вони були забиті цвяхами і обплутані декоративною плетінкою.

У закладі було близько 250 людей, більше ста з них загинули на місці. Ще десятки людей померли у лікарнях, в них були опіки більше 80% тіла і дихальних шляхів.

Прокуратура Пермського краю заявила, що причиною масової загибелі людей стало недбале ставлення співробітників пожежної служби до проведення перевірок щодо дотримання вимог пожежної безпеки у кафе.

Після трагедії у Росії були введені суворі обмеження на використання піротехніки.

Слідство у справі не закінчено, проте декілька чиновників раніше заявили, що значну роль у швидкому поширенні вогню зіграв той факт, що приміщення клубу було оброблено пінопластом.

Читайте також:

Прокуратура відновила справу про підробку техпаспорта клубу "Хромая лошадь"

Через пожежу в пермському клубі порушено ще одну кримінальну справу

В "Хромой лошади" вживали наркотики

Кількість жертв пожежі в клубі "Хромая лошадь" збільшилася
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: