У Росії зафіксували зниження підтримки зовнішньої політики Путіна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Соціологи з'ясовували, скільки симпатиків у президента РФ.

Рівень підтримки зовнішньої політики, яку проводить президент РФ Володимир Путін, падає. Від березня 2016 року цей показник знизився на 6% з 22% до 16%. Про це пише РБК з посиланням на результати проведеного "Левада-центром" соціологічного опитування.

На думку 17%, Путін захищає державні інтереси країни, що відразу на 8% менше від цифр 2016 року.

Незалежно від падіння підтримки зовнішньої політики Путіна, відразу 49% росіян вважають свого лідера досвідченим політиком. Раніше цей рівень становив 33%.

Як вважає соціолог "Левада-центру" Денис Волков, опубліковані цифри свідчать про втому громадян РФ від зовнішньополітичного порядку.

"У багатьох останніх опитуваннях люди кажуть: "досить усім допомагати, треба допомогти собі, давайте не будемо витрачати гроші на інші країни, краще витратимо їх усередині країни", - зазначив він.

За словами Волкова, зниження реального рівня доходів і підвищення пенсійного віку викликає роздратування в Росії.

Водночас варто відзначити, що військові дії, які розв'язала Росія в Україні і Сирії, досі вважаються допомогою у наведенні порядку.

"Левада-центр" опитав 1600 осіб від 18 років і старше в 136 населених пунктах в 52 регіонах з 19 по 25 липня 2018 року. Респондентам пропонували список відповідей і давали можливість вибрати один або кілька варіантів.

Нагадаємо, 8 серпня в Росії активно падали економічні показники – різко знецінився рубль, здешевшали акції великих компаній та банків. Причина – анонсовані нові санкції США проти РФ. 

ВідеоСША запроваджують нові санкції проти Росії

Зробили це через отруєння російського екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки у Великій Британії. Санкції почнуть діяти за два тижні, вони обмежать постачання до Росії тих американських товарів, що можна використовувати і з військовою метою.

США запроваджують нові санкції проти Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції