У Росії загинуло 11 пацієнтів на апаратах ШВЛ через прорив труби з киснем у лікарні

У Росії загинуло 11 пацієнтів на апаратах ШВЛ через прорив труби з киснем у лікарні

Фото: Роман Балук

Тимчасову нестачу кисню, яка виникла через аварію, пережили тільки двоє пацієнтів, які перебували на штучній вентиляції легень.

У російському місті Владикавказі загинули 11 пацієнтів республіканської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, які перебували на апаратах ШВЛ (штучної вентиляції легень). Як повідомили на офіційному сайті уряду Північної Осетії, причиною їхньої смерті став тимчасовий збій у подаванні кисню через прорив труби.

"Фактично стався прорив кисневої труби з резервуара, який знаходиться під землею. Зараз йдуть роботи щодо усунення проблеми", - заявив в.о. голови Північної Осетії Сергій Міняйло. 

За даними місцевого МОЗ, в реанімації лікарні на момент аварії перебував 71 пацієнт, 13 з яких було підключено до апаратів ШВЛ. 

Поломка кисневої системи сталася в понеділок, 9 серпня, близько 18.00. Через прорив труби пацієнтів довелося підключити до резервних балонів. За словами заступниці головного лікаря Ляна Гутієвої, буквально за годину до аварії в лікарні збиралися запустити другу, резервну лінію подавання кисню.

За фактом події було порушено кримінальну справу за статтею про виконання послуг, що не відповідають вимогам безпеки. За словами глави республіки, правоохоронці почали перевірку інформації про можливі порушення в монтажі та експлуатації кисневої системи. 

Нагадаємо, раніше під російським Таганрогом сталася аварія під час робіт на очисних спорудах каналізації. Загинуло понад 10 осіб. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аварії
Наступна публікація