У Росії захисники Хімкінського лісу спалили опудала Путіна та Мєдвєдєва

Екологи провели акцію проти вирубки лісу, спаливши на Масляну "уособлення зла" Путіна, Мєдвєдєва та главу Мінтрансу.

6 березня в Хімкінському лісі під час святкування Масляної активісти-екологи спалили опудала прем'єра РФ Володимира Путіна, президента Росії Дмитра Мєдвєдєва, і глави Мінтрансу РФ Ігоря Левітіна.

"Спалили на Масляну уособлення зла: опудала Путіна, Левітіна і президента", - написала голова захисників Хімкінского лісу Євгенія Чирикова в своєму мікро-блозі на Twitter. Як доказ вона опублікувала фотографії опудал і процесу їх спалювання.

За словами еколога Ярослава Нікітенко, акцію протесту зупинили співробітники міліції. "На акцію заявилися співробітники міліції, почали знімати все на камеру. Зараз ми пішли гуляти по лісу, вони - за нами...", - розповів Никитенко.

Проект будівництва високошвидкісної автотраси через Хімкінський ліс викликав протести екологів і громадськості. Наприкінці серпня президент РФ Дмитро Мєдвєдєв доручив уряду припинити реалізацію проекту та провести нові громадські та експертні обговорення.

Проте в грудні урядова комісія РФ зупинилася на початковому маршруті автотраси Москва-Петербург, який передбачає будівництво дороги через Хімкінський ліс.

Читайте також:

Росіянки відзначать 8 березня вечіркою "Putin Party: Хочу прем’єр-міністра"

У центрі Москви вивісили величезний фотоколаж з Путіним за ґратами

В Індії SUCI спалили опудало Путіна через мумію Леніна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: