Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії закрили кримінальну справу проти журналіста Meduza Івана Голунова

Поліцейських у справі Голунова відсторонили від роботи, а начальники управлінь можуть залишитися без посад.

У Росії закрили кримінальну справу проти журналіста видання Meduza Івана Голунова

Про це повідомив глава МВС РФ Володимир Колокольцев.

За словами правоохоронця, рішення про звільнення пов'язане з недоведеністю його вини, журналіст вже сьогодні, 11 червня, буде звільнений з-під домашнього арешту.

Заявление Владимира Колокольцева по ситуации с Иваном Голуновым

Заявление Владимира Колокольцева по ситуации с Иваном Голуновым. Сегодня журналиста отпустят на свободу.

Опубликовано Mash/Мэш Вторник, 11 июня 2019 г.

Водночас Колокольцев заявив, що поліцейські, які займалися справою Голунова, відсторонені від виконання службових обов'язків на період внутрішньої перевірки.

"Матеріали внутрішнього розслідування з підрозділу власної безпеки МВС у справі Голунова спрямовані в СК РФ. Слідчі оцінять правомірність дій поліцейських у справі Голунова", - додав він.

Окрім цього міністр повідомив, що буде клопотати перед президентом Росії Володимиром Путіним про звільнення з посади начальника УВС у ЗАО Москви генерала Андрія Пучкова і начальника управління з контролю за обігом наркотиків ГУ МВС Москви генерала Юрія Дев‘яткіна.

Нагадаємо, журналіст видання Meduza Іван Голунов був затриманий 6 червня в центрі Москви. Поліція стверджує, що у нього, а також в його квартирі були виявлені наркотики, які нібито призначалися для збуту. Сам Голунов провину заперечує і стверджує, що наркотики йому підкинули. Звинувачення в незаконному виробництві, збуті або пересиланні наркотичних засобів журналісту висунули 8 червня. У той же день Нікулінський районний суд Москви ухвалив рішення про його домашній арешт на два місяці. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції