У Росії замінили тіла загиблих в смоленській авіакатастрофі - Gazeta Polska

Видання стверджує, що про заміну тіл повинні були знати члени тодішнього уряду.

У Росії тіла деяких жертв авіакатастрофи під Смоленськом, яка сталася у квітні 2010 року, були замінені. Як пише Дзеркало тижня, про це повідомляє видання Gazeta Polska.

Повідомляється, що тодішній прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск знав, що росіяни в труну останнього польського президента в еміграції Ришарда Качоровського помістили останки іншої особи. За словами журналістів, польські керівники повинні були отримати інформацію, яку тодішній посол Польщі в Москві Єжи Бар дізнався від начальника Відділу міжнародного юридичного співробітництва Слідчого комітету при Генпрокуратурі РФ Петра Литвишко.

Російський чиновник тоді повідомив послу, що "дослідження ДНК не підтвердило, чи дійсно останки, поміщені в труну президента Качоровського, належать йому". За інформацією видання, Литвишко також додав, що "кілька інших зразків ДНК також не підтверджують, що тіла, покладені в труни, є тими жертвами, які були ідентифіковані їх сім'ями".

Видання  стверджує, що про заміну тіл жертв смоленської авіакатастрофи повинні були знати і інші члени тодішнього уряду, а також Головна військова прокуратура Польщі. Проте ця інформація не була доведена до сімей загиблих, а ексгумація свідомо заблокована.

Нагадаємо, що Польща готова подати позов проти Росії до Європейського суду з прав людини через авіакатастрофу під Смоленськом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: