У Росії замість відшукати 26 гірників вирішили затопити шахту водою

Так планують боротися з пожежею, яка продовжується під землею.

Без шансів на порятунок залишили зниклих безвісти гірників у Росії. У Воркуті вирішили затопити аварійну шахту, так і не піднявши звідти 26 чоловік, ідеться в сюжеті нічного випуску ТСН.

Рятувальники вважають, що можливості вижити у працівників копальні не було. Попри обурення громадськості, пошукову операцію зупинили.

Наразі у шахті, де внаслідок серії вибухів загинули 36 людей, триває пожежа. Фахівці запевняють, що найбезпечніше її гасити саме водою. І чекають тільки одного – щоб суд офіційно визнав зниклих безвісти гірників мертвими.

Натомість рідні шахтарів наполягають на продовженні пошуків і нагадують позитивні приклади за кордоном, де живими витягли гірників, які провели під землею понад місяць.

Вдень 25 лютого на шахті "Північна" у Воркуті на глибині 780 метрів стався раптовий викид метану та два вибухи, які спричинили обвалення породи. На шахті тривала пошуково-рятувальна операція, коли стався третій вибух, який забрав життя п'ятьох рятувальників і одного працівника шахти.

У Росії затоплять шахту, де залишаються зниклими безвісти 26 гірників

Рятувальники вважають, що шансів вижити у них не було, і через це на початку тижня зупинили пошукову операцію. Наразі на шахті у Воркуті триває пожежа, і спеціалісти кажуть, що найбезпечніше її загасити саме водою. Шахту заллють, щойно суд офіційно визнає зниклих безвісти гірників мертвими. Родичі гірників закликають, аби їх шукали далі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: