У Росії запропонували створити кодекс поведінки для кавказців

В центрі Північно-Кавказького федерального округу розробляють кодекс поведінки для кавказької молоді, яка виїжджає в інші регіони.

Заступник повноважного представника президента РФ у Північно-Кавказькому федеральному окрузі Володимир Швецов запропонував розробити кодекс поведінки для кавказької молоді, яка виїжджає в інші регіони.

Як повідомляє джерело, подібний кодекс вже розробляється в центрі Північно-Кавказького федерального округу, П'ятигорську.

"Молодь з північнокавказьких республік, приїжджаючи в інші регіони на відпочинок, намагається свої традиції продемонструвати, інколи не беручи до уваги думки оточуючих, а тут інші уявлення про правила поведінки на відпочинку, що породжує конфлікти", - заявив Швецов.

Також чиновник згадав про національні танці на вулицях міст, які дратують місцевих мешканців. "Це приблизно те ж саме, що, якщо ми візьмемо дівчат у коротких спідницях і пройдемося Грозним, ми тут же почуємо зауваження, що тут так не прийнято", - зазначив Швецов.

Основний принцип кодексу повинен зводитися до поваги місцевих звичаїв та норм поведінки з боку приїжджих. Поширювати документ передбачається в навчальних закладах північнокавказьких республік.

У свою чергу уповноважений з прав людини Чеченської Республіки Нурді Нухажієв прокоментував цю заяву, назвавши ідею про введення спеціальної кодексу поведінки мешканців Північного Кавказу в інших регіонах Росії смішною.

"Потрібно не створювати кодекси для повноправних громадян РФ, а налагоджувати міжнаціональні культурні зв'язки", - заявив Нухажієв.

Крім того, Нухажієв заявив про необхідність створення повноцінного міністерства у справах національностей та релігій за прикладом аналогічного відомства, що існувало за часів СРСР.

Нагадаємо, що в Москві і Санкт-Петербурзі розпочали розробку зведення правил для приїжджих, також планується розробити кодекс поведінки для приїжджих до столиці дівчат - Кодекс чарівної землячки.

Читайте також:

Російським чиновникам заборонили грубіянити

Держслужбовці отримають новий кодекс поведінки

Human Rights Watch звинуватила європейські спецслужби у сприянні застосуванню тортур

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: