У Росії оголосили вирок 19-річному українцю за нібито підготовку теракту в Ростові-на-Дону

Юнакові закинули націоналістичні погляди та кинули за ґрати на 8 років.

Російський військовий суд оголосив вирок українцеві Артуру Панову, котрого слідчі звинуватили в підготовці теракту в одному з супермаркетів Ростова-на-Дону. На момент затримання в 2015 р. підозрюваному ще не виповнилося 18 років.

Рішенням російської Феміди українця визнано винним і зобов'язано відбути ув'язнення терміном 8 років у колонії загального режиму. У цій же справі про "сприяння терористичної діяльності", "підготовку до теракту" та "незаконне виготовлення вибухових речовин" також покарано росіянина Максима Смишляєва – його засуджено до 10 років колонії суворого режиму.

ВідеоУ російській в’язниці Артур Панов оголосив сухе голодування

На суді Панова звинуватили в тому, що він є прихильником ідей українського націоналізму, і саме з політичних мотивів надумав здійснити злочин – теракт у місці масового скупчення людей. Для цього він нібито почав листування в соціальних мережах зі Смишляєвим, який за своїми ідеологічними і політичними поглядами був противником чинної влади в РФ. Росіянинові, згідно матеріалів справи, українець запропонував за теракт грошову винагороду та сприяння у справі виїзду за межі РФ.

Обидва підсудних не погодилися з обвинуваченнями в тероризмі. В Україні справу називають вигаданою, а Панова вважають політв'язнем.

Залиште свій коментар