У Росії засудили до в'язниці казачого отамана за контрабанду зброї з України

Чоловіка затримали з арсеналом автоматів і гранат минулого літа.

Міський суд П'ятигорська засудив до тюремного ув'язнення керівника громадської організації "Кавказька казача лінія" Юрія Чурекова. Отамана визнано винним у причетності до нелегального обігу зброї.

Влітку 2015 року фігурант справи був затриманий на шляху з Ростовської області в Ставропольський край. У його машині знайшли близько десяти автоматів і гранати. Встановлено, що ця зброя раніше була вивезена з території України.

Суд визначив Чурекову покарання у вигляді 3,5 років позбавлення волі в колонії загального режиму. Окрім цього, отаманові належить виплатити штраф у 100 тис. рублів.

Громадська нереєстрова казача організація "Кавказька казача лінія" була створена близько п'яти років тому. У неї входять казаки Північного Кавказу, Дону, Кубані, Астрахані, Волгограду і Воронежа.

Минулого року скандал з російськими казаками стався на території самої України. В окупованому "ЛНР" Красному Лучі Луганської області терористи Ігоря Плотницького затримали Сергія Косогорова, відомого як отаман Косогор, а також членів його бандформування. Затриманню передувала перестрілка біля блокпосту при в'їзді в місто. Казаки Косогорова обстріляли автомобілі, в яких їхали бойовики Плотницького. У відповідь ті також відкрили вогонь.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: