У Росії засудили прихильника "Правого сектору" через фотографії у соцмережі

Чоловік отримав 2,5 роки умовно.

Російський суд на Забайкаллі засудив до 2,5 років позбавлення волі умовно місцевого жителя, прихильника "Правого сектору", обвинуваченого в екстремізмі.

"Встановлено, що підсудний на момент скоєння злочинних діянь був активним прихильником націоналістичної ідеології і поділяв погляди екстремістської організації "Правий сектор", забороненої в Російській Федерації", - кажуть у прокуратурі.

Нібито він у січні 2015 року створив на сайті однієї з соціальних мереж тематичну групу і на своїй сторінці розмістив зображення і підпис до нього, які містять образи за національною ознакою щодо росіян. Він був звинувачений в порушенні ненависті і ворожнечі відносно групи осіб за ознаками національності.

"В лютому 2015 року чоловік розмістив на своїй сторінці стилізоване зображення збройного конфлікту і напис, що закликав до насильницьких дій щодо всіх, хто схвалює приєднання Криму до Росії", - кажуть у прокуратурі, додаючи, що розцінили це як публічні дії, спрямовані на порушення територіальної цілісності РФ.

Нагадаємо, що в Росії дівчину засудили до двох років колонії через негативний пост про Путіна в Мережі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: