У Росії затримали перших підозрюваних у масових "мінуваннях" – ЗМІ

Затриманими виявилися підлітки.

У Росії затримали перших підозрюваних у масових неправдивих повідомленнях про мінування.

Про це повідомляє "КоммерсантЪ" з посиланням на свої джерела.

За словами співрозмовників видання, затриманими виявилися підлітки, які після перших повідомлень про мінування стали наслідувати "телефонним терорристам".

ВідеоНевідомі атакували Москву повідомленнями про замінування

Серед затриманих, наприклад, є 17-річний хлопець з підмосковного міста Волоколамськ, який телефоном повідомив про замінування місцевого палацу спорту. Відносно нього вже порушено кримінальну справу. Про інших затриманих видання не розповідає.

Вирахувати наслідувачів було легко, оскільки для повідомлення про мінування вони використовували звичайні телефони. Справжні організатори та виконавці хвилі фейкових мінувань використовували шифровані листування в месенджерах і IP-телефонію.

Нагадаємо, протягом останніх днів у багатьох містах Росії через повідомлення про замінування евакуювали десятки торгових центрів, університетів, вокзалів, кінотеатрів та інших об'єктів. Після оперативних перевірок правоохоронці повідомляли, що вибухових пристроїв виявлено не було.

Російське агнетство "Інтерфакс" з посиланням на неназвані джерела раніше повідомляло, що практично всі дзвінки про загрозу вибухів по всій країні надходили через інтернет-канали з території України.

Залиште свій коментар