У Росії затримали терористок-смертниць з "прощальними листами"

ФСБ і МВС Росії в одному з будинків Дагестану затримали шість жінок у віці 15 до 29 років та двох чоловіків. Один із затриманих чоловіків підозрюється в причетності до терактів у московському метро.

Група передбачуваних терористок-смертниць затримана в Дагестані, у них вилучені "прощальні" листи. Разом з жінками був затриманий чоловік, який може бути причетним до терактів у московському метро.

Ймовірно, він доставив смертниць, які вибухнули на станціях метро "Луб'янка" і "Парк культури". Про це повідомляє в Національний антитерористичний центр (НАК).

За даними, спецслужби отримали інформацію, що в Махачкалі ведеться підготовка до здійснення терактів з використанням смертниць на території центральної частини Росії.

В одному з будинків було затримано шість жінок у віці 15 до 29 років та двоє чоловіків. Четверо із затриманих жінок були вдовами нейтралізованих ватажків бандитського підпілля, дві - раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за зберігання зброї і значилися безвісти зниклими.

Один із затриманих чоловіків підозрюється в причетності до терактів у московському метро.

"Один із затриманих чоловіків у березні цього року здійснював доставку смертниць, які вчинили терористичний акт на станціях метро" Луб'янка "і" Парк культури "в Москві, а перед виїздом смертниць притягувався бандпідпілля для розміщення та утримання терористок", - йдеться в прес-релізі НАК .

Затримані дають свідчення, спецслужби розшукують організаторів терористичних актів, що готувалися.

Нагадаємо, вибухи у метро Москви пролунали 29 березня. В результаті терористичної атаки загинули 40 людей, понад 100 постраждали.

Особи обох смертниць встановлені. За даними ФСБ, вибух на "Парку культури" здійснила 17-річна уродженка Дагестану Джанет Абдурахманова (Абдулаєва), а теракт на "Луб'янці" – 28-річна Маріам Шаріпова.

Відповідальність за теракти взяв на себе лідер дагестанських бойовиків Доку Умаров.

Читайте також:

У Москві встановили особи причетних до терактів в метро - залишилося їх знайти

У Москві затримали підозрюваного у підготовці нових терактів в метро

Смертниці, які підірвали московське метро, були подругами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: