У Росії завели кримінальну справу на депутата, яка звинуватила Путіна у злочинній змові проти народу

Ольга Лі розкритикувала зовнішню і внутрішню політику російського президента.

В Курській області РФ порушено кримінальну справу проти депутата обласної думи Ольги Лі, яка нещодавно розмістила ролик в Youtube з різкою критикою президента Росії Володимира Путіна.

Ольга Лі звинуватила Путіна у злочинній змові проти власного народу і пропаганді насильства на державних телеканалах, передає Радіо Свобода.

Депутат у своєму ролику заявила, що проведена Путіним зовнішня і внутрішня політика призвела до краху фінансової системи Росії і придушення правової держави. Ольга Лі заявила, що рейтинг Путіна в Курській області не перевищує 25 відсотків.

За словами Лі, її звинувачують у наклепі та екстремізмі, але вона ще не отримувала постанову про порушення кримінальної справи. Про те, що її переслідують, депутат дізналася на засіданні облдуми. Ольга Лі каже, що депутати "Єдиної Росії", "КПРФ" і "ЛДПР" відкрито висловили їй своє невдоволення", зокрема тим, що вона виступає проти анексії Криму.

На сайті Слідчого комітету Курської області мовиться, що кримінальну справу порушено за публікацію в газеті "Народний журналіст" статті під назвою "Заява про притягнення прокурора області Філімонова до кримінальної відповідальності".

"У даній статті автор поширила завідомо неправдиві відомості, що порочать честь, гідність і підривають професійну репутацію судді Ленінського районного суду міста Курська, звинувативши його в винесенні завідомо неправосудного рішення у справі про адміністративне правопорушення", - йдеться в заяві.

Ольга Лі, яка очолює це видання, каже, що журналіст цієї газети в травні 2015 року прийшла із заявою на дії обласного прокурора в прокуратуру. При цьому вона стояла біля будівлі прокуратури разом з коровою і кореспондента звинуватили у проведенні несанкціонованого мітингу.

"Суддя Шурова поводила себе під час засідання некоректно, наприклад, вона ще до його закінчення говорила, що наша співробітниця винна. Про статтю, де ми описали дії судді, згадали тільки зараз, через півроку, після моїх роликів з критикою президента", - розповіла Ольга.

Нагадаємо, в Росії мати-одиначка Катерина Вологженінова розміщувала на своїй сторінці в соцмережі фото і тексти, пов'язані з подіями в Україні - від Майдану до військової агресії Росії на Донбасі. Співробітники Федеральної служби безпеки РФ вважають їх "екстремістськими".

Суд засудив жінку до 320 годин обов'язкових робіт і постановив знищити "знаряддя злочину" - ноутбук. Крім того, Вологженінову внесли до списку терористів і екстремістів, через що були заблоковані всі рахунки, на які їй приходила допомога як матері-одиначці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: