Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії порушили кримінальну справу проти композитора, який пригрозив "підірвати" гучне будівництво під вікнами

Йому загрожує величезний штраф або обмеження свободи до трьох років.

У Москві правоохоронці порушили кримінальну справу за "неправдиве повідомлення про підготовку теракту" проти композитора Михайла Орлова, який пригрозив "підірвати" гучне будівництво під вікнами його будинку.

Про це він сам розповів виданню "Новая газета".

"Я просто скаржився на шум у своєму дворі через будівництво і п'ять разів телефонував до поліції, щоб вони це припинили. Шум припинявся, але хвилин на десять. І все починалося знову. Потім я знову зателефонував, не витримав і спересердя вигукнув: "Та я вам підірву все до бісової матері!" Одразу ж приїхав наряд і повіз мене у відділок поліції "Лівобережний", - заявив Орлов.

За його словами, інцидент стався 28 червня. Композитор пояснив, що в той день дізнався про власну хворобу, яка загрожує йому інвалідністю, а тому був на емоціях.

"Мені п'ятдесят сім років, все життя займаюся музикою. А ця інвалідність перешкодить моїй професійній діяльності відсотків на 70. Я був схвильований, ввечері тиск підскочив до двохсот, дуже спекотно було. І тут це будівництво", - розповів Орлов.

Поліція порушила проти нього кримінальну справу за ст. 207 ч.1 КК РФ за за "неправдиве повідомлення про підготовку теракту". Йому загрожує штраф від 200 до 500 тисяч рублів або обмеження волі до трьох років.

Орлов розповів, що відмовився від допомоги державного адвоката, щоб "не злити суддю". Він вважає, що краще не користуватися адвокатською допомогою та отримати штраф, хоча і впевнений, що справа проти нього повністю "абсурдна".

Залиште свій коментар

Вибір редакції