У Росії завершилися заводські випробування новітнього підводного човна "Юрій Долгорукий"

Атомний підводний ракетоносець проекту "Юрій Долгорукий" завершив черговий етап заводських ходових випробувань.

Російський стратегічний атомний підводний ракетоносець проекту 955 Борей "Юрій Долгорукий" завершив черговий етап заводських ходових випробувань.

Цей вихід у море був одним з найбільш тривалих походів субмарини. Зараз екіпаж і здавальна команда займаються підготовкою підводного човна до державного приймання.

Попередні ходові випробування "Юрія Долгорукого" відбулися в липні 2010 року. Під час виходу в море проводилася перевірка роботи навігаційного комплексу підводного човна, системи управління плавучістю і деяких параметрів підводного човна.

Тоді ж ЗМІ з посиланням на джерело в Об'єднаній суднобудівній корпорації писали, що питання про прийняття ракетоносця до складу ВМФ Росії поки не розглядається, оскільки основне озброєння "Юрія Долгорукого" ще не готове.

Згідно з проектом Борей, кожен підводний човен зможе нести 12 міжконтинентальних балістичних ракет морського базування "Булава". Раніше начальник Генштабу Збройних сил РФ Микола Макаров повідомив, що наступний випробувальний пуск Булави відбудеться найближчим часом, але вже не у вересні. З попередніх 12 випробувальних пусків лише п'ять визнано успішними.

Нагадаємо, зараз із однаковою готовністю на заводі Севмашпідприємство перебувають чотири підводні човни проекту 955 Борей - "Юрій Долгорукий", "Олександр Невський", "Володимир Мономах" і "Святитель Миколай". Усього до 2015 року планується побудувати вісім АПЧ цього типу.

Підводні човни класу Борей мають водотоннажність 14700/24000 тонн. Розміри - 170х13, 5х9 метрів, максимальна глибина занурення - 450 метрів, швидкість - 15/29 вузлів, екіпаж - 107 осіб.

Читайте також:

Росія перенесла запуск "Булави"

Росія провела успішний запуск балістичної ракети

Міноборони РФ назвало дату випробувального пуску "Булави"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: