Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії заявили про готовність до відключення від світового Інтернету

Вже зараз працює російський сегмент мережі, який створений для чиновників.

Росія технічно готова до відключення від світового Інтернету, але процес не буде безболісним.

Про це заявив радник президента Росії з питань розвитку інтернету Герман Клименко в інтерв'ю на телеканалі НТВ, передає РБК.

"Але саме по собі апаратно-програмно немає жодних протипоказань, щоб ми жили добре і нормально, навіть якщо нам оголосять таку війну, як кримська ізоляція", — сказав радник Путіна

Клименко додав, що під час переходу з однієї технології на іншу збої бувають завжди.

"Де-небудь у кого-небудь що-небудь відключиться. Мабуть, з'ясується, що хтось зберігав свої дані за кордоном, хоча є постанова зберігати тут. Хтось домени свої хостив за кордоном. Тому вони, напевно, будуть відчувати деякі труднощі", — пояснив він.

Вже зараз "працює російський сегмент мережі інтернету, який створений за указом президента спеціально для чиновників". Всі держустанови і чиновники перебувають за "великим китайським файерволом", сказав Клименко. "[Це] Те, чим всіх нас лякають. Але поки що всі живі", — сказав Клименко.

Росія входить до трійки країн "повного інтернет-циклу" разом з Китаєм і США. За словами Клименка, Росія сертифікована як "найкращий у світі експерт з безпеки".

Раніше в РФ з'явився законопроект Мінкомзв'язку, який "покликаний підвищити безпеку критичної інфраструктури Рунету за впливу ззовні".

Залиште свій коментар

Вибір редакції