Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії заявили про ліквідацію двох бойовиків "Ісламської Держави" зі "сплячих" підрозділів

Один із бойовиків був ватажком "сплячого" підрозділу.

Двоє бойовиків із так званого "сплячого" осередку міжнародної терористичної організації "Ісламська держава" були знищені в Ставропольському краї.

Про це заявили в інформаційному центрі Національного антитерористичного комітету (НАК) Росії, передає ТАСС.

"Під час проведення комплексу заходів, спрямованих на припинення діяльності на Ставропіллі так званого "сплячого" бандитського осередку, який присягнув на вірність міжнародній терористичній організації "ІД", близько 23:00 мск 21 квітня на дорозі в районі населеного пункту Усть-Невинський Кочубеївського району співробітники органів безпеки здійснили спробу зупинити автомобіль "Лада Пріора", в якому пересувалися бандити. Однак особи, які перебували в авто відкрили вогонь з автоматичної зброї і намаглися сховатися. Вогнем двоє бандитів були нейтралізовані", — повідомили в НАК.

Як повідомляє агентство, знищених бандитів упізнано: "Один із них був ватажком цього підрозділу, який пройшов підготовку в таборах "ІД" і який приїхав до Росії для здійснення терактів, інший — її активний член", — заявили в НАК.

"Органи безпеки у своєму розпорядженні мають дані про те, що зазначені бандити мали намір здійснити низку злочинів терористичної спрямованості, в тому числі вбивства релігійних діячів та інших громадських осіб", — зазначили у інформаційному центрі НАК.

На місці зіткнення виявлені автомат, компоненти для виготовлення саморобного вибухового пристрою. У будинку, де проживав один із бойовиків, знайдено гранати, готовий до використання вибуховий пристрій, начинений елементами, здатними вражати, травматичний пістолет, атрибутика "ІД" і релігійно-екстремістська література. Вибухотехніки ФСБ знешкодили виявлені вибухонебезпечні предмети.

Як підкреслили в НАК, втрат серед особового складу сил правопорядку в ході перестрілки немає.

Нагадаємо, 18 квітня Федеральна поліція Іраку повідомила про ліквідацію в Мосулі одного з військових ватажків терористичного угрупування "Ісламська Держава", ймовірного вихідця з території Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції