Перейти до змісту
У Росії заявили, що відносини з ЄС досягнуть найнижчого рівня після санкцій через отруєння Навального

Постпред Росії при ЄС запевнив, що щодо Євросоюзу будуть вжиті дзеркальні заходи.

У Росії заявили, що їхні відносини з Євросоюзом після санкцій через отруєння опозиціонера Олексія Навального досягнуть найнижчого рівня. 

Про це заявив постпред Росії при ЄС Володимир Чижов журналістам, передає "Коммерсант". 

"Це рішення (Ради ЄС про санкції щодо росіян - ред.) підтвердило наші найгірші побоювання, що відносини Росії і ЄС будуть доведені до найнижчого рівня за останній час", - сказав Чижов.

"Обґрунтування цих санкцій і з політичної, і з юридичної точок зору дуже кволе, а з моральної - просто неприйнятне", - додав він.

За його словами, Франція і Німеччина, які запропонували ввести санкції, не представили "жодних доказів зв'язку перерахованих людей з цією історією".

Росія вживатиме заходи у відповідь, запевнив Чижов: "Без сумніву, дзеркальні заходи будуть вжиті. Оскільки санкції введені персональні, то і відповідь буде, очевидно, персональною", - сказав він.

Нагадаємо, через отруєння Навального Євросоюз запровадив санкції проти шістьох осіб і одного науково-дослідного інституту в якому, імовірно, і розробили отруту "Новачок", сліди якої виявили в крові політика. 

Санкції передбачають, що їм буде заборонений в'їзд до країн Євросоюзу, а їхні активи - наприклад, банківські рахунки - в країнах ЄС будуть заморожені. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин