У Росії збирають ідеї, що робити з мавзолеєм, якщо тіло Леніна таки поховають

У Росії збирають ідеї, що робити з мавзолеєм, якщо тіло Леніна таки поховають

Забальзамоване тіло Володимира Леніна перебуває в усипальні-мавзолеї на Красній площі іще від 1924 року.

У Росії оголосили конкурс на найкраще використання мавзолею, у разі, якщо тіло радянського вождя Володимира Леніна з нього винесуть і поховають.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Заявки на нові концепції будівлі приймає Союз архітекторів Росії. Там кажуть, що конкурс не політичний. Мовляв, тіло Володимира Леніна зараз ніхто не виноситиме, а мавзолею не демонтуватимуть. Але хочуть придумати, як діяти в майбутньому, тому збирають ідеї.

Забальзамоване тіло Володимира Леніна перебуває в усипальні-мавзолеї на Красній площі іще від 1924 року. Питання щодо його поховання на кладовищі неодноразово порушували після розпаду Радянського союзу, але тіло й нині там.

Відео У Москві думають, що робити з мавзолеєм, якщо тіло Леніна таки поховають

Красна площа без Леніна. В Росії оголосили конкурс на найкраще використання мавзолею, у разі, якщо тіло Леніна нарешті поховають. Заявки на нові концепції будівлі прийматиме союз архітекторів. Там кажуть, що конкурс не політичний. Мовляв, тіло Володимира Леніна зараз ніхто не виноситиме, а Мавзолею не демонтуватимуть. Але хочуть придумати, як діяти в майбутньому, тому збирають ідеї.  

У Москві думають, що робити з мавзолеєм, якщо тіло Леніна таки поховають

Нагадаємо, що у Болгарії замість пам'ятника місцевому комуністичному вождю поставили мумію.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів