У Росії збираються скоротити кількість часових поясів

Дмитро Мєдвєдєв запропонував зменшити кількість часових поясів та розглянути доцільність "літнього" та "зимового" часу.

Часові пояси Росії
Часові пояси Росії
Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв запропонував перейняти досвід США і скоротити кількість часових поясів у країні.

Як заявив Мєдвєдєв під час звернення до Федеральних зборів, наявність такої великої кількості поясів "традиційно була приводом для гордості росіян", але це створює істотні проблеми.

"Чи замислювалися ми коли-небудь серйозно про те, наскільки таке дробове ділення дозволяє ефективно управляти країною, чи не призводить до використання дуже дорогих технологій?", - риторично запитав глава РФ.

Наразі в Росії 11 часових поясів. Мєдвєдєв зауважив, що у США всього чотири часових пояси (окрім Аляски і Гавайських островів).

"Звичайно треба прорахувати всі наслідки такого рішення. Це стосується і доцільності переходу на літній і зимовий час. Тут теж, звичайно, треба порівняти всі вигоди для економіки, очевидні незручності", - сказав Мєдвєдєв.

Російські експерти погодилися з думкою президента. За словами співробітник відділу астрометрії і служби часу Астрономічного інституту імені Штернберга Євгенія Федосєєва, скоротити кількість часових поясів з 11-ти до 8 цілком можливо.

"Що стосується відмови від літнього часу, то ми повністю підтримуємо цю пропозицію. Це наша загальна позиція, що такий перехід тільки створює плутанину і непотрібні труднощі", - сказав Федосєєв.

Читайте також:

Перехід на літній час веде до зростання самогубств

Жириновський вважає перехід на літній час змовою проти росіян

Партія регіонів пропонує скасувати перехід на літній час

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: