У Росії збираються відродити каторгу

У Росії планують відродити безстрокові каторжні роботи за вчинення злочинів терористами, наркоторговцями та вбивцями дітей.

Учасники спеціального конгресу, що відбувся у Москві під егідою асоціації юристів, висловили обурення ситуацією у сфері кримінального законодавства та запропонували відродити каторгу.

У форумі взяли участь депутати Держдуми, сенатори Ради Федерації і професійні юристи.

Учасники форуму запропонували ввести в кримінальну практику поняття "злодіяння", за вчинення якого терористи, наркоторговці і вбивці дітей вирушали б на безстрокові каторжні роботи.

Ця пропозиція була озвучена главою комітету Ради Федерації з конституційного законодавства і заслуженим юристом Росії Олексієм Александровим.

Він вважає, що тяжка фізична праця без амністії, без помилування, побачень, листування вкрай необхідна як покарання у кримінальному праві. Каторжні роботи могли б замінити смертну кару, на яку накладено мораторій.

Крім заходів з посилення кримінального законодавства, він також висловив пропозиції і щодо лібералізації КК.

Водночас, юрист Генрі Рєзник заявив, що поняття "злодіяння" юридично не вписується в канони кримінального законодавства і введення каторги суперечить міжнародним зобов'язанням, прийнятими на себе Росією.

Читайте також:

В Ірані привселюдно повісили двох педофілів

У КНДР розстріляли двох міністрів за невдале проведення реформ

Комуністи виступили за смертну кару та націоналізацію

У США засудили до страти активістку боротьби з нелегалами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: