У російських магазинах з'явилися пельмені із сибірською виразкою

У селі, звідки постачали м'ясо для пельмень, захворіло вже п'ятеро людей. Двом діагностовано сибірську виразку лабораторно. Одна людина померла.

На прилавках Омська експерти виявили небезпечні пельмені. У даному продукті вони виявили бацили сибірської виразки. У селі, звідки постачали м'ясо для пельмень, захворіло вже п'ятеро людей, одна з яких померла.

Мова йде про продукцію великого підприємства ТОВ "Дарина", чиї пельмені реалізуються в Омській, Тюменській, Свердловській, Тверській і Московській областях Росії.

Відомо, що заражене м'ясо поставили в Омськ з особистого підсобного господарства одного жителя села Бекешево Тюкалинського району. Там минулого тижня фіксувалася спалах сибірської виразки. З 28 липня до цього дня в інфекційну клінічну лікарню 1 імені Далматово доставили п'ятьох жителів Тюкалинського району з клінічними ознаками сибірської виразки. Всі постраждалі брали участь у забої тварин.

На даний момент у двох із них цей діагноз був підтверджений лабораторно. Одного ж постраждалого медикам врятувати не вдалося і він помер.

Як заявляє заступник начальника Управління ветеринарії по Омській області Анатолій Загаров, близько 2,5 тонни інфікованого м'яса надійшло до ТОВ "Дарина", зараз воно знаходиться під арештом, проводиться дослідження. Продаж продукції даної фірми заборонена.

Нагадаємо: сибірська виразка - гостра бактерійна інфекція, при якій відбувається інтоксикація організму, розвиток запалення шкіри, лімфатичних вузлів і внутрішніх органів. Заразитися цією смертельною інфекцією можна від великої рогатої худоби, коней, ослів, кіз, овець, оленів та свиней.

Читайте також:

Китаєць робив на експорт в Японію отруйні пельмені

У Європі поширюється заражений сибірською виразкою героїн

Серед шотландських наркоманів спалах сибірської виразки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: