У Російській Федерації відзначають День Росії

День Росії буде святкуватися в Москві в "новому форматі": головна площа країни перетвориться 12 червня в грандіозну концертну площадку, на якій пройде шоу з нестандартними творчими та технологічними рішеннями.

Державне свято РФ - День Росії щорічно відзначається 12 червня, починаючи з 1994 року. Цей день пов'язують з прийняттям Декларації про державний суверенітет 1990 року.

День Росії буде святкуватися в Москві в "новому форматі": головна площа країни перетвориться 12 червня в грандіозну концертну площадку, на якій пройде шоу з нестандартними творчими та технологічними рішеннями.

Святковий концерт відбудеться ввечері в суботу на Червоній площі. Ведучі будуть переміщатися "з використанням новомодних транспортних засобів", на сцені з'являться кінна варта і колона автомобілів.

У концертній програмі знайдуть відображення події, які стали головними в житті країни цього року: 65-річчя Перемоги, прийняття естафети з проведення Зимових Олімпійських ігор і Рік вчителя.

Новий формат святкування Дня Росії підтримають артисти Гарік Сукачов, Олександр Ф. Скляр, Крістіна Орбакайте, Леонід Агутін, Сергій Трофимов, групи "Любе", "Чайф", "Моральний кодекс", "Смислові галюцинації", "Звери", "Уматурман" .

Креативним режисером святкового шоу став наймолодший російський театральний і оперний режисер Василь Бархатов - лауреат престижної театральної премії "Золота маска" і першої молодіжної національної премії "Прорив", а художником-постановником - один з провідних художників-сценографів Росії Зиновій Марголін.

Концерт транслюватиметься телеканалами "Росія 1", "Муз-ТВ" і радіостанцією "Русское радио".

Відсвяткувати цей день обіцяють і ліберал-демократи: ЛДПР має намір провести відразу дві акції в столиці.

"Перша акція пройде в районі Червоної площі і Кутаф'євої башти Кремля, друга масштабна акція ЛДПР буде на Поклонній горі. Активісти партії будуть поздоровляти всіх з Днем Росії, роздавати календарі, листівки та інформаційні брошури про діяльність ЛДПР. У кожній з акцій візьме участь близько 50 членів партії ", - сказав керівник московського відділення ліберал-демократів Віктор Соболєв.

Крім цього, ЛДПР проведе ряд невеликих інформаційних пікетів у всіх округах столиці. Пікети пройдуть у місцях масових гулянь москвичів, брати участь у них будуть від п'яти до десяти членів партії.

Партія "Правое дело" проведе в цей день мітинг на Чистих ставках. За даними прес-служби, в ньому візьмуть участь близько 100 осіб. Основне гасло заходу: "Ні контролю влади над суспільством!". На мітингу прозвучать заклики зберегти прямі вибори мерів міст, а також гасла на підтримку свободи ЗМІ, зборів, політичної конкуренції, модернізації політичної системи, проти посилення впливу спецслужб.

Своєрідне "контр-свято" влаштує Союз комуністичної молоді РФ. На мітингу, який пройде теж на Чистих ставках, але в інший час, ніж у "Правог дела" молоді комуністи висловлять своє негативне ставлення до святкування 12 червня і спробують довести, що Днем Росії треба вважати 9 травня.

На їхню думку, декларація про державний суверенітет РРФСР "проголосила незалежність Росії від самої Росії" і стала "ударом по всій тисячолітній історії нашої Батьківщини".

Читайте також:

Дві третини росіян не знають, яке свято 12 червня

Посол РФ: українці та росіяни – єдиний народ

"Російський блок" поскаржився, що ПР забороняє святкувати День Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: