У російській ФСБ заявили про перекриття каналу постачання зброї з України та ЄС

У спецлужбі РФ говорять, що викрили міжрегіональну групу, причетну до організації каналу постачання зброї.

Російська Федеральна служба безпеки заявляє, що спільно з Міністерством внутрішніх справ РФ припинила "протиправну діяльність міжрегіональної групи, причетної до організації каналу постачання засобів ураження з країн Євросоюзу і України до Російської Федерації".

Про це 17 квітня повідомляє Центр громадських зв'язків (ЦГЗ) ФСБ.

"Федеральною службою безпеки Російської Федерації спільно з Міністерством внутрішніх справ Росії припинено протиправну діяльність міжрегіональної групи, причетної до організації каналу постачання засобів ураження з країн Євросоюзу і України в Російську Федерацію. У 24 суб'єктах РФ щодо 54 раніше виявлених і задокументованих членів зазначеної групи здійснено необхідні слідчі дії", — йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням ФСБ РФ, у результаті проведених заходів "з незаконного обігу вилучено бойову і модернізовану, а також підготовлену до відновлення бойових характеристик зброю: 18 кулеметів ("Максим", "РПД", "МГ-43", "РГГК"), 43 автомати ( "АКСУ", "АКМ", "АК-74", "АК-47", "МП-43"), 29 пістолетів-кулеметів ( "ППШ", "МП-40", "ППД", "МП-5", "Кедр "," Витязь "," Томпсона "), 45 карабінів, гвинтівок і рушниць, 97 пістолетів та револьверів (" Наган "," ТТ "," ПМ "," П-38 "," Беретта "," Маузер "," Коровіна "," Вальтер "," Люгер "," Марголіна ")".

Крім того в ФСБ повідомили про "вилучення  авіаційної гармати часів ВВВ, понад 180 основних частин до вогнепальної зброї, понад 16 000 боєприпасів різного калібру, 15 ручних осколкових гранат, понад 21 кілограми вибухових речовин, наркотичні речовини рослинного походження, а також підроблені бланки дозволів на придбання вогнепальної зброї, боєприпасів".

Російське інформагентство ТАСС оприлюднило відео процесу вилучення зброї.

Також у ФСБ заявили, що у зв'язку з цим припинено діяльність 3 майстерень з виготовлення боєприпасів і модернізації вогнепальної зброї.

"Проводяться додаткові оперативно-розшукові заходи та слідчі дії по процесуальному закріпленню протиправної діяльності членів злочинної групи. Заходи з перекриття каналів поставки з-за кордону засобів ураження тривають", — наголосили в спецслужбі РФ.

Нагадаємо, 13 квітня стало відомо, що ФСБ по Самарській області затримала "агента української розвідки", який вивчав об'єкти військової та транспортної інфраструктури у невизнаній "ДНР", Ростовської та Самарській областях. Однак, Міністерство оборони України заперечило причетність затриманого в Росії "українського агента" до української розвідки.

ВідеоНа вокзалі у російській Самарі затримали буцімто українського шпигуна

Залиште свій коментар