Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У російській колонії, де катували ув’язненого, затримали шістьох співробітників

Також там відсторонили від роботи 17 осіб.

Після публікації в "Новой газете" відео, на якому співробітники Федеральної служби виконання покарань катували ув’язненого у виправній колонії №1 в Ярославській області, керівництво закладу відсторонило від роботи 17 осіб.

Про це агентству ТАСС розповів уповноважений з прав людини в Ярославській області Сергій Бабуркін.

"17 співробітників колонії відсторонені від виконання обов'язків. Вони перебувають в Ярославлі, усі місцеві", - заявив він.

За словами Бабуркіна, наразі в ярославській колонії триває масштабна перевірка з прокуратури Ярославської області. Також там працює делегація ФСВП з Москви. Прокурори здійснюють загальне опитування всіх ув’язнених.

Згодом, слідчий комітет Росії заявив про затримання шістьох співробітників ФСВП у Ярославській колонії у зв'язку зі справою щодо катування ув'язнених. 

"Наразі слідством встановлено особи усіх співробітників виправної колонії, які брали участь у побитті ув'язненого. Сьогодні вже затримано 6 осіб. До суду будуть направлені клопотання слідства про обрання стосовно затриманих запобіжного заходу у вигляді взяття під варту. Виконуються слідчі і оперативно-розшукові заходи, спрямовані на затримання інших підозрюваних", - йдеться у повідомленні СК РФ у Ярославській області.

Нагадаємо, 20 липня російське видання "Новая газета" опублікувало запис із камери на формі одного з наглядачів Федеральної служби виконання покарань, на якому співробітники колонії піддають тортурам одного з ув’язнених.

Після оприлюднення цього відео Слідчий комітет Росії в Ярославській області порушив кримінальну справу на співробітників Федеральної служби виконання покарань. Справа порушена за ознаками злочину, передбаченого статтею щодо перевищення службових повноважень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції