Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У російській колонії "Володимирський централ" десятки засуджених порізали вени - джерело

У російській колонії "Володимирський централ" десятки засуджених порізали вени - джерело

За попередніми даними, засуджені таким чином висловили протест проти етапування до колонії, в якій вбивають та ґвалтують людей.

У Росії в колонії "Володимирський централ" близько 20 засуджених порізали собі вени на знак протесту проти етапування до іншої колонії, яку називають "катівнею".

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook очільник петербурзького відділення "Комітету за громадянські права" Борис Пантелєєв.

"В установі ФКУ Т-2 УФСІН Росії у Володимирській області (т. зв. Володимирський централ) порізали вени близько 20 засуджених.
Ця не просто акція протесту - жест відчаю", - написав він.

За словами Пантелєєва, всіх, хто завдав собі ушкодження, збираються етапувати до ФКУ ІК-3 у місті Володимир.

"Ця установа, судячи з численних заяв родичів засуджених та звільнених із місць позбавлення волі, є "тортурною колонією", в якій засуджених б'ють, знущаються, вбивають (зокрема - вбитий засуджений Гор Авакімян), ґвалтують..." - розповів активіст.

Окремо Пантелєєв зазначив, що нині інформація перевіряється, про неї повідомлено уповноваженому з прав людини у Володимирській області. Правозахисники готують відповідне звернення до ФСВП Росії.

Нагадаємо, влітку у Росії розгорівся скандал через оприлюднення виданням "Новая газета" запису із камери на формі одного з наглядачів Федеральної служби виконання покарань, на якому співробітники колонії піддають тортурам одного з ув’язнених.

Після оприлюднення цього відео Слідчий комітет Росії в Ярославській області порушив кримінальну справу на співробітників Федеральної служби виконання покарань. Справа порушена за ознаками злочину, передбаченого статтею щодо перевищення службових повноважень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції