Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У російській патріархії розповіли, що лежало на колінах у загадкової "супутниці" Путіна

Церковник розповідає, що з главою РФ нібито був охоронець. 

Прес-секретар російської патріархії Олександр Волков пояснив, що було на колінах у нерозкритого супутника президента РФ Володимира Путіна під час його візиту на острів Валаам.

Ієрей написав, що з главою РФ нібито був офіцер служби безпеки, а тримав із собою червону сумку з іконою.

"Президент приїхав на машині за кермом, відкрив задні двері, за якою сидів офіцер СБП (що цілком природно) і тримав в руках червону коробку, в якій була ікона. Оскільки так вийшло, що я сам цю коробку тримав через 10 хвилин, можу сказати, що це була важка ікона, навряд чи президенту було б зручніше з нею йти в храм", - написав Волков у Facebook.

Талантливые интерпретаторы. Поездка на Валаам выдалась особенно богатой на сенсации, журналистские открытия и материал ...

Опубликовано Alexander Volkov 13 июля 2017 г.

Також він розповів і про яхту, яку Путін нібито подарував монастирю. Речник патріархії стверджує, що судно передали "багато років тому в користування церкви управлінням справами президента".

"Іноді використовується для прогулянок на свіжому повітрі, як патріархом Алексієм, так і нині Патріархом Кирилом. Втім, більшу частину часу вона стоїть біля причалу ", - написав ієрей.

Як повідомлялося раніше, журналісти помітили президента Росії Володимира Путіна у компанії невідомої жінки під час його візиту на острів Валаам до Спасо-Преображенського монастиря. Так, на ролику видно, як Путін під'їжджає до монастиря на машині, виходить з авто та відкриває задні двері. У цей момент в машині видно жіночу руку та особу, вдягнену в, імовірно, червону сукню. Особа вказала пальцем у бік, після чого Путін закрив двері та пішов до монастиря сам, де на нього уже чекав патріарх.

У Кремлі, натомість, заявили, що з Путіним був нібито спіробітник служби безпеки.

Відео В Мережі активно обговорюють візит Путіна до храму з таємничою незнайомкою

Залиште свій коментар

Вибір редакції