У російській розвідці виник конфлікт через хакерську атаку на мережі Демпартії США - Economist

Одне з угруповань пов'язане з ГРУ Міноборони РФ і займалося крадіжкою і зливом інформації.

Видання Economist повідомляє, що дві групи хакерів - Fancy Bear і Cozy Bear, - які, можливо, причетні до злому мереж Демократичної партії США, могли не знати про діяльність одне одного.

Компанія CrowdStrike, яка займається кібербезпекою, має дані, що Fancy Bear пов'язана з ГРУ Міноборони РФ. Видання пише, що її метою була крадіжка і злив інформації.

У той час як Cozy Bear займалася традиційним шпигунством, збираючи інформацію: вона, пише Economist, працювала на іншу частину російської розвідки.

У компанії Dell Secureworks, яка також займається кібербезпекою, вважають, що діяльність Fancy Bear викликала невдоволення другої групи і тих, хто стоїть за нею: без витоку листування демократів партія не знала б, що за нею ведеться спостереження.

Російських хакерів звинувачують у спробі викрадення виборчих списків у США

Американський сенатор Гаррі Рід закликає ФБР з'ясувати, чи не причетні до зламу комп'ютерних мереж виборчих дільниць росіяни. Раніше спецслужби США дійшли висновку, що хакери вкрали дані 200 тисяч американських виборців у штаті Іллінойс. Схожий інцидент стався і в Аризоні. За даними ЗМІ, щонайменше, до одного з цих випадків причетні російські хакери. 

Як відомо, ця Fancy Bear причетна до кібернападів на поштові сервери Демократичної партії США. Хакер Guccifer 2.0, який взяв на себе відповідальність за крадіжку даних Національного комітету Демократичної партії США і комітету Демпартії з виборів у Конгрес, нещодавно виклав нову порцію конфіденційної інформації про демократів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: