У російській "Транснафті" заявили про навмисне забруднення нафти – відкрита кримінальна справа

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там проводять слідчі дії.

У російський "Транснафті" стверджують, що забруднення нафти в трубопроводі "Дружба" було навмисним, а сталося воно через приватний "Самаратранснафта-термінал", який приймає нафту кількох малих виробників.

Таку заяву зробив представник компанії Ігор Дьомін, передає ТАСС.

Він додав, що за фактом забруднення нафти силові відомства в Росії порушили кримінальну справу.

"Перші результати свідчать, що це забруднення було навмисною дією.Наразі в Самарі в офісах декількох приватних організацій йдуть слідчі дії на предмет визначення причетності до події", - розповів Дьомін.

"Зараз можна впевнено сказати, що вкидання хлорорганічних сполук здійснювався через вузол обліку, який належить приватній структурі "Самаратранснафта-термінал", що здійснює прийом нафти і аналіз її якості від декількох малих виробників ", - додав він.

Нагадаємо, раніше білоруський концерн "Белнефтехім" заявив, що вимагатиме від російської "Транснафти" компенсації за експортування неякісної нафти. Там говорять про можливі збитки десятки мільйонів доларів через постачання неякісної нафти з боку Росії. Білорусь тоді призупинила експорт світлих нафтопродуктів до України, Польщі та країн Балтії. Це відбувається на тлі відмови Москви підтримати пропозицію Мінська щодо збільшення майже на чверть тарифу на транзит територією Білорусі.

ВідеоСловаччина слідом за Україною відмовилась від транзиту нафти з Росії

Бо у ній підвищено рівень органічного хлору. Частина нафтогону між Україною та Словаччиною не працюватиме до врегулювання ситуації. Раніше приймати забруднену російську нафту на невизначений термін припинили Німеччина і Польща. Кажуть - якість продукту занадто низька. Через погану якість російської нафти від неї відмовились і білоруси.  

Словаччина слідом за Україною відмовилась від транзиту нафти з Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції