У російському аеропорту вилучили відео гіпнозу смертників

Російські митники затримали туриста, який віз з Єгипту відеозаписи лекцій відомого терориста, в яких він закликає до знищення іновірців.

На митниці челябінського аеропорту затримали 26-річного чоловіка, який привіз з Єгипту свіжі відеозаписи відомого терориста Айрат Вахітова, оголошеного в міжнародний розшук. Під час лекції релігійний фанатик закликає до знищення іновірців.

За даними правоохоронців, відеозапис лекції має гіпнотичний ефект.

"Фахівцями незалежної експертної групи була проведена психолінгвістична експертиза лекцій Вахітова. Було встановлено, що автор у своїй лекції "Пожертвування" закликав мусульман до фізичного знищення людей іншої віри", - розповіли у ФСБ.

Відео пройшло і другу експертизу, політологічну. Експерти також визнали його екстремістським.

"Це дуже відвертий матеріал, дуже сильний з точки зору впливу на психіку людини. Коли ми його слухали, мурашки бігли по шкірі! У ньому понад 100 відкритих закликів до знищення іновірців, виражених дієсловом "вбити" у всіляких формах. Основна думка лекції: у кого є гроші, повинні жертвувати їх на військові дії, у кого грошей немає, повинні віддати життя", - поділився з журналістами один з експертів групи.

Заборонені матеріали привозив на своєму ноутбуці мешканець Челябінська Насімьян Мустафін. Він уже кілька років перебуває під прицілом спецслужб. У 2005 році Мустафін проходив свідком у справі про "Хізб-ут-Тахір", в його квартирі під час обшуку знайшли екстремістську літературу.

Про затримані відеофайли хлопець заявив, що завантажив їх з Інтернету.

Читайте також:

Жінок, яких готують в смертниці, спеціально ґвалтують

Ще один теракт у Москві: підірвано дві бомби, начинені цвяхами

Спецслужби встановили організатора теракту в "Домодєдово"

Нове відео Доку Умарова: прийшла весна і тотальна війна з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: