Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У російському Кемерові почали демонтувати ТРЦ "Зимова вишня", де під час пожежі загинуло 60 людей

За літо на місці трагедії з’явиться сквер.

У Кемерові робітники почали демонтаж однієї з будівель, що входять до комплексу торговельно-розважального центру "Зимова вишня", де у березні сталася моторошна пожежа з десятками жертв.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

"Сьогодні ми починаємо демонтаж допоміжних будівель для того, щоб підготувати майданчик для демонтажу основної будівлі. "Зимова вишня" перебуває в аварійному стані і не може експлуатуватися. Але найголовніше - ці будівлі завжди асоціюватимуться у жителів Кузбасу з трагедією", - заявив т.в.о. губернатора Кемеровської області Сергій Цивільов.

За його словами, сквер на місці ТРЦ передбачається відкрити до 1 вересня.

Своєю чергою мер Кемерова Ілля Середюк запевнив, що в майбутньому сквері не передбачається розміщення об'єктів комерції і торгівлі.

Зазначимо, загалом комплекс "Зимова вишня" складається з семи будівель, зведених із цегли і залізобетону. Демонтаж почався з 2-поверхової будівлі, в якому розташовуються сауни і автомийка.

Нагадаємо, 25 березня в центрі російського міста Кемерово загорівся торговельно-розважальний центр "Зимова вишня". У результаті пожежі загинули 60 людей, в тому числі 41 дитина.

ВідеоПожежа у ТРЦ в Кемерові могла статися через неприбраний сніг на даху

У Росії причиною пожежі у розважальному центрі могло стати протікання даху і як наслідок - закорочення дротів. За джерелами видання "Комерсант", коли неприбраний сніг на даху почав танути, вода потрапляла прямо на електродроти. Спершу запалав пластиковий плафон над сухим дитячим басейном з поролоновими кубиками. Далі полум’я швидко почало ширитися усією будівлею.

Пожежа у ТРЦ в Кемерові могла статися через неприбраний сніг на даху

Залиште свій коментар

Вибір редакції