У російському Красноярську люди просиділи в холодному літаку за -16  понад дві години через Путіна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пілот пояснив, що під час очікування в літаку "немає технічної можливості" включити опалення.

У Росії пасажирів рейсу авіакомпанії «Перемога», який 7 лютого мав вилетіти в Москву з красноярського аеропорту Ємельянова, змусили дві години просидіти в літаку з відкритими дверима через приземлення президентського борту з Володимиром Путіним.

Про це повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на одного з пасажирів рейсу Григорія Скарченко.

Літак повинен був вилетіти о 08:15 ранку за місцевим часом, однак після того, як частина пасажирів зайшла в літак, пілот оголосив, що «у зв'язку з прибуттям офіційних осіб» аеропорт закритий - навіть для співробітників.

Як наслідок, не було кому навіть прибрати трапи від двох виходів «Боїнга», і його двері залишилися відкритими. Пасажири просиділи в літаку більше двох годин. «Боїнг» вилетів до Москви тільки об 11:12 за місцевим часом.

Також зазначається, що на самому початку до літака зайшов співробітник аеропорту і закрив всі ілюмінатори з лівого боку, мовляв, щоб люди нічого не бачили. Однак люди потім, звичайно, їх відкрили - хтось знімав, хтось робив ще щось.

За словами очевидця події, пілот пояснив, що під час очікування в літаку «немає технічної можливості» включити опалення.

«На вулиці було -16, не так вже й холодно, нам пощастило», - зазначив пасажир.

Своєю чергою, він зазначив, що в літаку працювали туалети, а пасажирам роздавали напої. Також авіакомпанія пообіцяла компенсацію всім, хто через затримку не встиг на інші рейси.

Нагадаємо, раніше президент РФ Володимир Путін та прем'єр-міністр Дмитро Медведєв удвох здійснили неформальний візит до Новгородської області. Політики покаталися на катері озером Ільмень та  піднялися на борт одного з риболовецьких суден, де поговорили з рибалками. Російські ЗМІ писали, що зустріч Путіна та Медведєва із рибаками була випадковою, утім, фото виглядали занадто постановочними – вони вечеряли на пеньках, нібито вкритих лаком, а страви подавали у порцеляновому посуді.

Фотогалерея Уха на пеньках і чаювання вдвох. Як Путін та Медведєв влаштували рибацьке рандеву (14 фото)

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції