У російському метро з’явилися плакати зі Сталіним

У петербурзьких вагонах метро з’явилися плакати з висловлюваннями Сталіна, в яких він викривав націоналістичні ідеї.

У Петербурзі в вагонах метро з'явилися плакати з портретами Йосипа Сталіна та його висловлюваннями, в яких він викривав "ліберальні, націоналістичні та інші ідеї".

Розклеювальники плакатів сподіваються на розуміння і розумове співробітництво простих городян.

Водночас, 5 травня вони прикріпили до стіни будинку, де в 1917-1918 роках жив Йосип Сталін, меморіальну дошку, а також там встановили бюст генералісимуса. Комуністи таким чином висловили протест проти політики десталінізації.

У цьому будинку жила дружина Сталіна Надія Аллілуєва, зараз там розташований музей-квартира С.Я. Аллілуєва. А в цій квартирі у липні 1917 р. ховалися від переслідування Тимчасового уряду Ленін і Зинов'єв. У квартирі знаходяться предмети, які збереглися з періоду, коли там жив Сталін.

Відзначимо, згідно даним соціологічного дослідження, кількість росіян, які схвалюють політику Йосипа Сталіна, за останні чотири роки зросла майже удвічі.

Експерти пов'язують це зі зростанням суспільного невдоволення щодо чинної влади і з провалом курсу на "десталінізацію", який нещодавно оголосили правозахисники.

Як відомо, робоча група з історичної пам'яті ради з прав людини при президенті Росії запропонувала заборонити перебувати на державній службі чиновникам, які заперечують злочини тоталітарного режиму в СРСР.

В плані по "десталінізації" поставлено питання і про необхідність поховання тіла Леніна.

Читайте також:

Луценко про День Перемоги: і Гітлеру, і Сталіну п...ць!

В Узбекистані знесли останній пам'ятник Сталіну

У Росії хочуть почати "десталінізацію" країни

У Москві вимагають ексгумації останків Сталіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: