Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У російському Мінпромторгу розповіли про пошкодження на "Адміралі Кузнєцові"

"Адмірал Кузнєцов" отримав ушкодження борту вище ватерлінії.

Авіаносний крейсер "Адмірал Кузнєцов" не отримав серйозних пошкоджень в результаті інциденту з доком в Мурманську.

Про це повідомили російському "Інтерфаксу" в Мінпромторгу Росії.

"Авіаносець "Адмірал Кузнєцов" отримав незначні пошкодження корпусних конструкцій вище ватерлінії, які не впливають на забезпечення живучості корабля", - заявили в прес-службі міністерства. "Непотоплюваність корабля забезпечена", - підкреслили у відомстві.

Нагадаємо, що затонув плавучий док при виході з нього важкого авіаносного крейсера "Адмірал Кузнєцов" на АТ "82 судноремонтний завод» в Мурманську в ніч на вівторок. Під час інциденту впали два баштові крани. "Адмірал Кузнєцов" в результаті падіння крана отримав пошкодження борту вище ватерлінії, воно не критичне, повідомив "Інтерфаксу" голова Об'єднаної суднобудівної корпорації Олексій Рахманов.

"Є рваний отвір розміром чотири на п'ять метрів. Пошкоджений борт вище ватерлінії", - сказав він. "Очевидно, що коли 70-тонний кран падає на палубу, таке пошкодження може відбутися. Всі ці ушкодження ми вважаємо незначними. Вони вкладаються в звичайну практику корпусного ремонту", - пояснив глава ОСК.

ВідеоУ Мурманську затонув плавучий док, що ремонтував авіаносець "Адмірал Кузнєцов"

Єдиний у Росії важкий авіаносець пошкодили під час ремонту в Мурманську. На плавучому доку, де ремонтували корабель, виникла аварійна ситуація. "Адмірала Кузнєцова" саме спускали на воду, коли через стрибок напруги в електромережі док затопило, і завалилося кілька баштових кранів. Один із них і залишив на авіаносці величезну пробоїну, розміром 4 на 5 метрів. 

У Мурманську затонув плавучий док, що ремонтував авіаносець "Адмірал Кузнєцов"

Залиште свій коментар

Вибір редакції