У російському МЗС прокоментували санкції ЄС через турбіни Siemens в окупованому Криму

У відомстві кажуть, що відповідальність за це рішення і за потенційні втрати Siemens цілком лежить на уряді Німеччини і на ЄС.

У російському МЗС прокоментували рішення Європейського Союзу розширити санкції через постачання газових турбін Siemens на електростанцію в окупованому Криму.

Про це йдеться на сайті російського відомства.

Зокрема, зазначається, що у МЗС РФ "розчаровані доведеною до абсурду політизацією питання, що насправді являє собою звичайну комерційну суперечку суб'єктів господарювання".

У відомстві додали, що відповідальність за це рішення і за потенційні втрати Siemens цілком лежить на уряді Німеччини і на ЄС.

Своєю чергою, незважаючи на нові санкції, у відомстві заявляють, що Москва, як і раніше, зацікавлена в "збереженні і поступальному розвитку економічного співробітництва між Росією, Німеччиною та ЄС в цілому".

ВідеоЄвросоюз розширив санкції проти Росії

"Націлені спільними зусиллями подолати негативні наслідки санкційного інструментарію", — кажуть у російському МЗС.

Нагадаємо, учора, 4 серпня, Європейський Союз вирішив розширити санкційний список проти Росії через скандал довкола поставок турбін Siemens в окупований Крим. До "чорного списку" потрапили заступник міністра енергетики РФ Андрій Черезов, глава департаменту Міненерго РФ Євгена Грабчак і гендиректор "Технопромекспорт" Сергій Топор-Грілка. Також обмежувальні заходи стосуватимуться трьох російських компаній -  ВАТ і ТОВ "ВО Технопромекспорт" і компанії "Інтеравтоматика", яка була спільним підприємством Siemens і Росії. 

Залиште свій коментар