У російському МЗС спробували пояснити, навіщо ГРУвці прибули до Нідерландів зі спецпристроями

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там додали, що російські держустанови часто атакують хакери.

Вилучені у росіян в Нідерландах технічні засоби нібито були потрібні для тестування інформаційних систем посольства РФ в Гаазі.

Про це заявили в російському МЗС, передає Интерфакс.

Там зазначили, що системи мали протестувати "в інтересах аналізу захищеності комп'ютерних мереж". Як кажуть у Міністерстві, на російські держустанови часто намагаються здійснити кібератаки.

Нагадаємо, 4 жовтня представники Нідерландів та Великої Британії повідомили про розкриття масштабної кібероперації офіцерів ГРУ Росії проти Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ), яку ті намагались здійснити у квітні 2018 року. На брифінгу зокрема зазначили, що серед росіян було троє кіберофіцерів, які прибули до штаб-квартири ОЗХЗ на автомобілі із безліччю пристроїв для можливого зламу мережі.

Там на брифінгу вони також розповіли про діяльність російських шпигунів і в багатьох інших країнах.

Після цього відбувся ще один брифінг – цього разу в США. Там влада висунула офіційні звинувачення семи росіянам, яких вважають співробітниками ГРУ РФ та винними у кібератаках. Серед них були й ті четверо, яких напередодні спіймали у Нідерландах.

ВідеоЛондон створить кібер-війська для протидії Москві

Новий вид британських військ буде орієнтовано на наступні операції. Працюватимуть у підрозділі дві тисячі людей, серед яких спеціалісти центру урядового зв'язку, військові та контрактники. Британські ЗМІ повідомляють, що на фінансування кібервійськ Лондон виділить 250 мільйонів фунтів стерлінгів. 

Лондон створить кібер-війська для протидії Москві

Залиште свій коментар

Вибір редакції