У російському МЗС стосунки США та Росії назвали найскладнішими від часів "холодної війни"

12 квітня держсекретар США Рекс Тіллерсон прибув до російської столиці.

Найскладнішим періодом від часів "холодної війни" назвали стосунки Москви та Вашингтона у російському МЗС, йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Нині держсекретар США Рекс Тіллерсон прибув до російської столиці. Усю ніч за ним чатувати журналісти, адже з'явилася інформація, начебто Тіллерсон таки зустрінеться з Путіним.

За декілька годин у Москві розпочнуться переговори керівників зовнішньополітичних відомств США та Росії, розповів журналіст агенції УНІАН Роман Цимбалюк. Інформація про ймовірну зустріч Тіллерсона з Путіним поки не підтвердилась.

З нагоди візиту Тіллерсона російське МЗС зазначило, що стосунки США та Росії переживають найскладніший період від часів "холодної війни" і назвало українську кризу та сирійську проблему "прямим наслідком безвідповідальної політики Барака Обами, який начебто заважав формуванню так званого багато полярного світу".

Відомо, що на переговори зовнішньо політичних відомств двох країн росіяни хочуть винести чи не всі світові проблеми – міжнародний тероризм, питання роззброєння, ситуацію КНДР та Лівії. Є у російському порядку денному і дивний пункт, як "насильницька українізація в Україні", яку начебто мають зупинити американці.

Нагадаємо, раніше прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков в інтерв'ю американському каналу назвав стосунки між РФ та США гіршими, ніж за часи "холодної війни".

Залиште свій коментар